Prosinec 2011

Červenka

30. prosince 2011 v 18:40 | rainpaw
obrázek (od králičice,
není moje vtorba)


postavení v klanu : válečnice
pohlaví : kočka
učedník : ---------------
rodina : -------------
popis : kočka s vínově červeným kožíškem a žlutými pruhy.
Zajímavost je ,že má pravé oko oranžoové a levé je zelené,
ale když bude ošklivé počasí tak zmodrá

Medoočka vypráví: zajata Červánkovým klanem

24. prosince 2011 v 18:30 | rainpaw
Po
Ahoj !
jmenuju se Medoočka a támhle je Jiskra .Jsme válečnice Jezerního klanu ,ale nebyli jsme jimi vždy. Chceš slyšet ten příběh ? ano ? tak dobře . Jiskra mě doplní kdybych na něco zapoměla.Takže už jsi slyšel/a o té veliké povodni ? Ne ? .Takže před mnoha úplňky to jsem byla ještě kotě v Jezerním klanu. Začalo moc a moc pršet. voda stoupla a brzy se valila táborem. Byla kalná a tak silná,že prorazila ochranný val kolem školky. Spláchla mě a Jiskru do vody a odnesla nás pryč ,byli jsme maličká koťáka ,ani si nepamatuju jméno svojí matky. Dlouho jsme se s Jiskrou protloukali,málem jsme umřeli,jednak zimou,protože bezlistí se blížilo a jednak nedostatkem potravy protože jsme byli malé a nemohli jsme si nic chytit a protože potravy bylo málo. Dobře si zpomínám na svoji první chycenou myš. Byla výborná ,to byly mi dva měsíce.Do té doby jsme se s Jiskrou živili jen odpadky. " nepovišuj se první myš jsem chytla já !! "

no jo Jiskro nerozčiluj se . No a pak jsme začali hledat svůj klan, klan jsme našli ,bohužel ne ten náš. Zajali nás Červánkový, a zavřeli nás do jeskyně. Ale náš klan nás v tom nenechal a zachránil nás . A tak jsme tady.

Tak dobře už se připozdívá tak utíkej ať nezmeškáš štědrovečerní nadílku !

Veverka vypráví: Jak jsem zachránila Snížka

24. prosince 2011 v 15:00 | rainpaw
Ahoj jdeš od Medoočky ? Ty jsi ale zvědavý/á . Copak bys rád/a ode mně ? Aha takže příběh o záchraně snížka. Takže Snížek byl ještě velice mladý když jsme se chystali do bitvy. Byla to jeho první bitva a moje první válečnická bitva. Cítila jsem ,že musím pro klan něco udělat. všichni mnou opovrhovali už dřív kromě Růžičky.Tak jsem se rozhodla .Když jsme bojovali tak jsem málem umřela,ale zachránil mě zářivý krystal,nikdy mu to nezapomenu.Uviděla jsem zraněného Snížka.Věděla jsem ,že musím pro klan něco udělat. Proto jsem ho chytla a odnesla k naší léčitelce. Dlouho bojoval o život měl vydiny, křičel : Poštolka ,smrt zabít zabít , pomoc ................. Hodně jsem se o něj bála léčitelka ho zachránila. Pak se stal jejím druhým učedníkem. Nevím jestli jsem neudělala chybu ,že jsem ho zachránila,protože na mě pořád vrhá nenáviděné pohledy. No nic to mě sebralo tak běž a nech mě chvíly být.

ahoj měj se a Veselé Vánoce !


omlouvám se Žádná´ý dnešní článek jsem nestihla nastavit tak jsem ho dělal v 6:00 ráno xD

Zlatodrápka vypráví : Ta koťata nejsou moje

24. prosince 2011 v 10:37 | rainpaw
Ahoj proč jsi přišel/šla za mnou ? Cože ??? Ty chceš vědět něco o Růžičce a Minicguem ? OK . No tak pojď za mnou půjdeme za tábor je tam malá mýtinka s mechem tam budeme nerušeni . Tak poběž !! Už jsi tady super .
Takže Růžička je léčitelská učednice a Minicgue je ještě kotě,ale myslím ,že to už víš. Myslím , že chceš znát celou pravdu. Ani jedno z koťat není moje. Namluvila jsem to klanu abych je mohla vychovat.Zamilovala jsem se do nich. Prvně jsem našla Růžičku.Šla jsem Lesem a přišla až k tunelům které vedou až k hromové stezce.Chtěla jsem to projít a dostat se až k lovištím za hromovou stezkou. V jednom z tunelů jsem našla maličké koťátko bylo malé,čerstvě narozené. Krysy na ně doráželi tak jsem si je vzala.Zabili by je. Hledala jsem matku té maličké ,ale marně. Vzala jsem ji do klanu ,ale až za dva dny. Za dva dny se mi narodil syn a já to kotě tajně pronesla za ním. a řekla jsem velitelce ,že se mi narodila dvě koťátka místo jednoho.To by ještě šlo,ale myslím ,že Snížek zná pravdu. Horší bylo když jsem se jednou procházela ,u těch míst kde jsem našla Růžičku (jak jsem to kotě pojmenovala ) našla další kotě. Bylo nádherné. Nevím kdo ztrácí v tomto území koťata ,ale .. u hvězdného klanu támhle je Černá bouře ! Doufám ,že nic neslyšela. Nevyzraď co jsem ti řekla nebo by bylo zle pro nás obě.A teď jdi. Ať tě provází hvězdný klan!

příběh třpytivé hvězdy 2 (stromový klan )

24. prosince 2011 v 8:44 | rainpaw
příběh pro stříbrnou :

dlouhá cesta - 5

13. prosince 2011 v 16:21 | rainpaw
takže milý zlatí po delší době plnohodnotný článek :)
rozhodla jsem se psát obsah minulé kapitoly u každého příběhu,protože většina z vás neví o co v příběhu běží :)


hodnocení webu od šarmánky

7. prosince 2011 v 14:20 | rainpaw |  o blogu
1. První dojem: 4/5
2. Dess: Já koukám O.O. V prvním článku píšeš, že ho chceš změnit, ale to bylo včera ://. 2/5
3. Klikačka: Vidím akorát maskota :DD 3/5
4. Články: 3/5
5. Aktivita: 4/5
6. Menu: Já nevím, není tam něco navíc? :/ 4/5
7. Celkový dojem: 3/5
Celkem: 23b. - No, může to být lepší ;) Nechtěla jsem být přísná, ale opravdu to může být lepší :))). A hlavně jsi psala, že je v rekonstrukci, tak už to chápu! :DD :)))))))).
MŮJ NÁZOR : naprosto souhlasím se šarmánkou.je to děs.
takže změním dessing dodělám klikačku zlepším psaní článků a...to už stačí :))

Léčitelčino doupě

2. prosince 2011 v 16:53 | rainpaw


"Ahoj, jmenuji se Tečka. Vítej v mém doupěti, jak ti mohu pomoci?"