Květen 2012

další novinka

23. května 2012 v 20:17 | rainpaw
Mám pro Vás další novinku najdete ji v

A už jste slyšeli co Vrba prováděla?

22. května 2012 v 16:06 | rainpaw
Vrba. Nenápadná šedá kočka. Když ve čtrvté knize narodí její "první" koťata s Bílým vichrem, čtenář je dojatý. Ale vztahy bývají často komplikované a Vrba skrývá temné tajemství jménem Šedý pruh a Proužek. Jsou to první a jediná koťata věrného Bílého vichra, ale o Vrbě se tohle tvrdit rozhodně nedá. Tichá, milá a zvrácená.

SUPER soutěž - odpovědi 2 kolo

21. května 2012 v 11:01 | rainpaw


DRUHÉ KOLO :

1 část :
je hlavně o zajímavostech z DK
piš zda je věta pravdivá či ne :

počet bodů : 5.
vzor : modrá hvězda je velitelka stínového klanu. odpověď : nepravdivá
1. Křivý měsíč měl dvě dcery Stříbrnku a vrbičku která zemřela jako kotě. : ne měl 3 dcery
2.Květinová hvězda je bílá kočka se zázvorovými skvrnami a zelenýma očima : ano
3. Rychlík a Ostružinový dráp jśou nevlastní bratři a mají společného otce : ne jsou nevlastní bratři,ale mají jiného otce
4.Syn Sashy Pulec se utopil: ano
5.Černý měsíc ( černá tlapa) má na jedné noze 6 prstů.: ano

2 část :
počet bodů : 7
napiš jak zemřeli :

Honeyfern : ušknutá hadem
Yellowfang : uhořela
Bluestar : utopila se
Sunstar : zabil ho pes
Shrewpaw : byli dva ale ten co myslím srazí příšera
Moonflower : zabil ji léčitel větrných
Mistkit : byli dvě ale ta co myslím zemře na nemoc

Maximum - 12 bodů

Body za toho kolo :
pře.soutěžícíbodyvýhoda
veverka DK11žádná
stříbrná hvězda12výhoda
trolejbus8žádná
okurče8žádná

veverce jsem uznala boj se psem ale nenapsala Sunstara

Body předchozího kola
pře.soutěžícíbodyvýhoda
veverka DK13žádná
stříbrná hvězda13žádná
trolejbus13nápověda
okurče12,5
žádná


celkem :
pře.soutěžícíbodyvýhoda
stříbrná - bubble25nápověda
veverka DK24žádná
trolejbus21nápověda
okurče20,5žádná
Náskok se zvětšuje...

dlouhá cesta - 8

21. května 2012 v 10:07 | rainpaw
Tůňka unaveně pohlédla na kočky. "Přežije to " řekla. Všichni si oddechli. "Jak to dopadne zjistíme až se probudí. Vžbuďte mě až to nastane" řekla ještě Tůňka. Stočila se do klubíčka a usnula. Některé kočky se připojili a usnuli. Brzy spánek přemohl všechny. Malinka s Kunou se stočili k Dešťové hvězdě a blaženě usnuli. Byl to náročný den. Jen hlídka bděla. A ještě někdo. Ve tmě zářili Zlatodrápčiny ustarané oči. Smutně pohlédla na Snížka a přitulila se k němu. Obtočila ho ocáskem aby mu bylo teplo. Potom usnula taky.

Další den
Dešťovou hvězdu probudila Třpytová bouře. " Dešťová hvězdo! Snížek přochází k sobě! " volala. "hmm.hm uhh. "zamumlala velitelka a vyskočila. " Cože?!? Už ?! to je skvělé! " vykřikla Dešťová a utíkala za Třpytivou bouří. Dešťová se zahleděla na Snížka. Ten pohnul tlapkou a pootevřel svoje modré oči. "hhm au auuu !! " zavřískal. Zlatodrápka mu pomohla otočit se.Pak se k němu přitulila " Snížku! Snížku jsem ráda že jsi živý! Poznáváš mě ? " zeptala se ho. Kocourek se na ni podíval. Všichni sledovali. " Myslím,že mozek má v pořádku.." uvažovala Tůňka a dodala : " Malý zázrak. ". snížek koukal na Zlatodrápku. " Ty jsi.. ty jsi.. kdo jsi ? " uvažoval kocourek. "Ztratil paměť jak se bouchl do hlavy! " řekla Růžička a podívala se na svoji učitelku. " Velmi správně Růžičko , máš pravdu, ztratil paměť. " řekla Tůňka a Růžička se nadmula pýchou. " To že přežil a má hlavu v pořádku je zázrak. Třeba si vzpomene. Zlatodrápko zkus s ním mluvit. " řekla ještě Tůňka. Dešťová sledovala,poslouchala a usmívala se. " Veverčí lípo ! Pojď jsem na chvíli ! " zavolala. " Veverčí lípa se k ní došourala. " Ano Dešťová hvězdo ? " promluvila provinile. " pojď se mnou ulovit nějakou kořist! Snížek a ostatní potřebují nabrat energii! " mňoukla Dešťová. " Ano ,půjdu" řekla tiše Veverčí. " Ty nejsi nijak špatná, nevyčítej si co se stalo. Ty jsi ho zachránila a to je hrdinství. Tak pojď. " mňoulkla ještě a dotkla se Veverky čumáčkem. " Vverka se rozběhla a velitelkou. "Musíme být opatrné! "řekla ještě Dešťová. Vydali se lovit." Nakrmit dva klany nebude snadné" řekla si Dešťová když se vracela s myšmi. Byli tři. Jednu dala Zlatodrápce pro Snížka. Pak přišla za Leodstrstno,matkou Stromového klanu. "Černík a Mourinka mají určitě hlad. Vem si pro ně tyhle myši " řekla Ledosrstné. " Děkuji ti " zavrněla Ledosrstná a nakrmila koťata. Dešťová hvězda se rozeběhla znovu do lesa. "Kořisti málo, členů moc " pomyslela si a pozdravila Skrvnitou růži a Veverčí lípu,které nesly do tábora dva tučné holuby a veverku .

dlouhá cesta-7

19. května 2012 v 20:59 | rainpaw
Další kapitolka :) jo a tahle kniha bude dost dlouhá.Narozdíl od předchozích :)))To požární packu překvapilo. " Vy ? " zeptala se. Všechny kočky začali meni sebou horlivě diskutovat. " Tak ticho! ticho! "
vykřikla Dešťová hvězda a všechny přehlušila. "Tak a teď mi pověž vše o tvém klanu hmm.. jak se.. Jo Požární packo. " řekla velitelka a usadila se. " Můj klan žije daleko odtud. V lese. Je to tam nádherné,zvěře a ptactva dostatek. Máme veliké území. Je to úžasné " řekla Požární packa. " A jak jsi se sem tedy dostala,když je to tak daleko ? přehlušila ji Třpytivá bouře. " Nepřerušuj ji,ale je to dobrá otázka. Jak jsi se sem dostala ? řekla Dešťová. Plamenný vykřikl: Co ti udělali ? Oni se tam dostali Červánkový? ". " Ale ne ! " řekla. " Víte to bylo tak. Já jsem si procházela teritorium. Já a ještě jedna válečnice. Byli jsme na výzvědách. Šli jsme daleko až jsme potkal dvounožce. Pak jsem ucítila ránu. Usnula jsem. Když jsem se probrala byla jsem v kleci. V příšeře. Když ten zlý dvounožec z příšery odešel ,povedlo se mi zázrakem klec otevřela. Pak jsem utíkala a utíkala až jsem doběhla do tohoto lesa. Asi jsem běžela obráceně,chtěla jsem domů. Cestu si ale docela pamatuju. V tomhle lese mě zajali ti zlí válečnici. A jak to bylo dál znáte. " dopověděla Požární packa. " Aha,ale stále to nevysvětluje,proč se Váš klan jmenuje jezerní." řekla si Dešťová cesta spíše pro sebe a zamyslela se. ů Možná vím co se stalo." řekl kdosi. Kočky se otočili. Byla to Lasička,jediná starší Jezerního klanu. "Mluv! nařídila jí s respektem Dešťová hvězda. "Stará kočka se posadila. " Bylo to jednoho deštivého dne. Veliká vlna zaplavila náš tábor. Nejhůře dopadla školka. Vspomínám si na tvoji matku. Jak křičela "Zachraňte moji malou Deštinku! Prosíím" když ji voda odnášela. Ten proud byl tak silný,že ani nejhouževnatější a nejsilnější válečník neodolal. Pokusila jsem s etvoji matku zastavit,ale bylo to marné. Odnesla ji voda. Povedlo se mi dostat se do školky a zachránit tebe a Černokotě s Listokotětem. Byli jste malé a byl zázrak,že jste přežili. Bylo to jen díky tomu,že Vás vlna vynesla vysoko a vy jste se zachytili v křoví. Povedlo se mi Vás zachránit a vychovat. Vím ,že to stálo za to. ". řekla. Černá a Listová se na ni vděčně podívali. "červenoočko,zářivý krystale,potřebuji pomoct : vykřila Tůňka. Červenoočka a Zářivý krystal popadli bylinky a běželi za ní. "A tak je možné,že některé kočky,které odnesla voda přežili. A netrefili zpět. Tak se přestěhovali a založili nový klan. " řekla Lasička. " Děkuji ti Lasičko. To je docela možné. " řekla Dešťová hvězda. " Jste ve svízelné situaci" řekla Požární packa. "Nechcete jít se mnou? V našem klanu Vás přijmou. " řekla opět. " Děkujeme za nabídku. " řekla Dešťová a zavrněla. " Bylo by to skvělé. Vyrazili hned jakmile by bylo jasné jak to dopadne se Snížkem. "řekla. " listová bouře,Černá bouře a Plamenný jděte hlídat! " řekla. Tři kočky vyrazili. Ostatní kočky se nahrnuli kolem Snížka. Pomáhali,kde mohli. Všichni doufali,že to přežije.

OHNIVOUS UMŘEL!

16. května 2012 v 17:12 | rainpaw
Nerada to prozrazuju,ale brouzdám si po warrios.wikia.com a co nevidím??? A je velitelem klanu Ostružinový měsíc!! a novým zástupcem Veverčí letka. Ohnivý měsíc umřel na mnohočetná poranění!!!

Zde tabulka.....
Lionheart
Redtail
Silverstream
Runningwind
Brindleface
Swiftpaw
Yellowfang
Spottedleaf
Bluestar
Odvaha
spravedlnost
Věrnostní
neúnavný energie
Ochrana
Mentoring
Soucit
Láska
Šlechta, Jistota, víra
Zabit Urakánem
Padl v boji proti potkanům
zabil ho strom
zelený kašel
zabitý liškou
zzabitý russetfurem
neznáma
umřel na jeho zranění
po bitvě proti temnému lesu


Teda já nevím jak vy ale je mi ho celkem líto..ach jo chudák ohniblb...
Nechtěla jsem prozradit ale když už to veverka řekla..tak proč ne xD

smrti koček-kolik jim bylo let?

16. května 2012 v 16:27 | rainpaw
kolik bylo kočkám když umřeli ? to se právě dovíte!!

Lev- 5 let
Rychlík - 1,5 roků
Tygří měsíc - 5.66 let
Ohnivý měsíc -8 let
Modrá hvězda - 6,5 roku...

chcecete další?